Siyaset

Kılıçarslan, Karasulularla buluştu

Kılıçarslan, Karasulularla buluştu

İyi Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan, Karasu’da bir dizi ziyarette bulundu. Atatürk Bulvarı’nda vatandaşla bir araya gelen Kılıçaslan, “Karasu, benim memleketim. Bir Karasulu olarak görmüş olduğumuz ilgi ve alakadan memnun kaldık. Karasu halkına hizmet etme heyecanıyla çalışıyoruz” dedi.

Hizmet heyecanımız artıyor

Pazartesi günü Karasu’ya gelerek bir takım ziyaretlerde bulunan İyi Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Kılıçaslan, İl Başkanı Ahmet Uçak, Karasu Belediye Başkan Adayı Hasan Sarıoğlu ve belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte Atatürk Bulvarı’nda vatandaşla bir araya geldi. Esnafı da ziyaret eden Kılıçaslan, “Bir Karasulu olarak, kendi ilçemde bu denli sevgi ve alaka görmek hizmet heyecanımızı daha da arttırıyor. Sakarya’ya ve Karasu’ya hizmet heyecanıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Karasulular sahip çıkacak

Kılıçarslan’ın konuşmasının ardından İyi Parti Karasu Belediye Başkan Adayı Hasan Sarıoğlu, “Karasu halkı, öz evladı olan Selçuk Kılıçaslan’a milletvekilliği seçimlerinde nasıl sahip çıktıysa, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışında da sahip çıkacaktır. Hem Sakarya’da hem de Karasu’da esnafına gülen, halkıyla barışık bir belediyecilik anlayışının sandıktan çıkacağına şüphemiz yok. Karasu ve Sakarya, iyi belediyeciliği hak ediyor” şeklinde konuştu.

Kılıçaslan, “Sakarya’ya ve Karasu’ya hizmet heyecanıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.
: Sarıoğlu, “Karasu ve Sakarya, iyi belediyeciliği hak ediyor” diye konuştu.