Siyaset

Muhteşem bir buluşma

Muhteşem bir buluşma

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart Yerel seçimleri öncesi miting yapmak için Sakarya’ya geldi. Karasu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Karasu Belediye Başkan Adayı İshak Sarı, cumartesi günü gerçekleşen mitinge katılım sağladı. Sarı, “Şehrimizin güzel yürekli insanları ile muhteşem bir buluşma yaşadık” dedi.

Sakarya’da buluştu

Karasu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Karasu Belediye Başkan Adayı İshak Sarı,  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya mitingine katılım sağladı. Aday Sarı, “Gönül coğrafyası Sakarya’mıza gelerek 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda hemşerilerimize hitap eden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte büyük Sakarya mitinginde yer aldık” diye konuştu.

Daha iyi bir Karasu

Açıklamasına devam eden Belediye Başkan Adayı Sarı, “Şehrimizin güzel yürekli insanları ile muhteşem bir buluşma yaşadık. 31 Mart’ta tüm Sakarya’da gerçek belediyecilik kazanacak. İlçemiz için projelerimiz hız kesmeden devam edecek. Karasu’nun sorunlarını çözme yolunda ilerleyeceğiz. Sakarya Milletvekillerimiz ile birlikte daha iyi bir Sakarya ve Karasu için çalışacağız. Durman yok yola devam” ifadelerini kullandı.

Aday Sarı, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte büyük Sakarya mitinginde yer aldık” dedi.
Sarı, “İlçemiz için projelerimiz hız kesmeden devam edecek” dedi.