Karasu

Kılıç, Kızılcık’ın ihtiyaçlarını dinledi

Kılıç, Kızılcık’ın ihtiyaçlarını dinledi

Muhtarlar Derneği Başkanlığı ve SASKİ Genel Müdür Muavini Ersin Kılıç, Kızılcık Mahallesi’ne ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Kılıç, mahalle halkıyla bir araya gelerek yapılan hizmet ve ihtiyaçlar hakkında konuştu.

Vatandaşlarla bir arada

Muhtarlar Derneği Başkanlığı ve SASKİ Genel Müdür Muavini Ersin Kılıç, Kızılcık Mahallesi’ne ziyarette bulundu. Gerçekleşen ziyarette Kılıç’ı, Mahalle Muhtarı ve Karasu Muhtarla Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu karşıladı. Mahalle halkıyla bir araya gelen SASKİ Genel Müdür Muavini Ersin Kılıç, yapılan hizmetler ve mahallenin ihtiyaçları hakkında vatandaşlardan bilgi aldı. Ayrıca Kılıç, ziyarette Topaloğlu’na Türk Bayrağı hediye etti. Topaloğlu ise Kılıç’a mahallesinde yetişen fındığı ikram ve hediye etti.

Türk Bayrağı hediye edildi

Açıklamada bulunan Kızılcık Mahalle Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu, “Gerçekleşen ziyarette Muhtarlar Derneği Başkanlığı ve SASKİ Genel Müdür Muavini Ersin Kılıç, bize şanlı bayrağımızı hediye etti. Bizde kendilerine mahallemizde yetişen fındığı hediye ettik. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek hoş sohbette bulunduk. Mahallemize gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten ve hediyelerinden dolayı mahalle halkım ve kendi adıma teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kılıç, ziyarette Topaloğlu’na Türk Bayrağı hediye etti.
Topaloğlu, “Bizde mahallemizde yetişen fındığı hediye ettik” dedi.