Karasu

Kılıç adaylığını açıkladı

Kılıç adaylığını açıkladı

Nejat Kılıç, temmuz ayı içinde yapılacak olan 109 No’lu Karasu OSB ve Liman Kooperatifi Başkanlığı için adaylığını açıkladı. Bir süreden bu yana bu yönde talep gördüklerini söyleyen Kılıç, “Arkadaşlarımızın talep ve değerlendirmeleri doğrultusunda aday olmaya karar verdik” dedi.

Değişim olmalı

109 No’lu Karasu OSB ve Liman Kooperatifi’nin Karasu’nun en önemli markalarından biri olduğunu ve bu markanın geliştirilmesi gerektiğini ifade eden Nejat Kılıç, “Kooperatifimizin gelişmesi, esnafımın haklarının korunması ve daha iyi şartlarda hizmet verebilmesi adına biz de kollarımızı sıvama kararı aldık. Arkadaşlarımız uzunca bir süreden bu yana bu yönde baskı yapıyordu. Biz de yakın çevremizle konuyu değerlendirdik ve netice olarak da bu şekilde bir adım attık” dedi.

81 üye var

Kooperatif’e bağlı olarak çalışan 81 üye bulunduğunu ve bunların haklarının korunmasının her şeyin önünde olduğunu dile getiren Kılıç, “Kazandıkları her kuruş analarının ak sütü gibi helal olan esnafımızın haklarının korunması ve gözetilmesi gerekiyor. Biz farklı bir bakış açısı ile esnafımıza hizmet etmeyi amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı. 109 No’lu Karasu OSB ve Liman Kooperatifi’nin seçimli genel kurulu önümüzdeki temmuz ayında yapılacak.