KarasuSiyaset

Karasu’ya özel projelerimiz var

 

İyi Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu ilçe basını ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Yemek sonrası Sarıoğlu basın personeli ile sosyal, ekonomik ve siyasal konuları içeren birçok konuda değerlendirme yaptı. Sarıoğlu, Vekil Dikbayır ile sürekli istişare halinde olduğunu söyleyerek Karasu’ya özel planlarının olduğunu belirtti.

 

PROJELER HAZIR

Yapılacak olan seçimlerde iktidar olacaklarına yürekten inandığını belirten İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, “Sakarya Milletvekili Sayın Ümit Dikbayır’ın hazırladığı Karasu ile ilgili çok önemli projeleri hayata geçireceğiz. Karasu’nun sadece turizm değil, sanayi ve tarım alanlarında da gelişmiş bir ilçe olmasını ve kuzeyin yatırım merkezi olmasına çalışacağız” açıklamasında bulundu.

ÜYELERİMİZ ARTIYOR

Yeni bir parti olmalarına rağmen tüm ülkede olduğu gibi Karasu’da da halkla ilişkiler konusunda yakın temas kurulduğunu ifade eden Başkan Sarıoğlu, “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in talimatları doğrultusunda önem verdiğimiz üye çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Karasu’da yaklaşık 850 civarında üyeye ulaşmış durumdayız. Seçimler sonucunda iyiler kazanacak” dedi.