Karasulu öğrenciler katıldı

Karasulu öğrenciler katıldı

Kargenç Kulübü Başkanı Ersel Aydın,  Erasmus projeleri kapsamında AB tarafından finanse edilen ve spor kulüplerinin finansal kapasitelerini geliştirmeyi amaçlayan Finance projesi Karasulu öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildiğini belirti.

Birçok etkinlik bir arada

Erasmus projeleri kapsamında, AB tarafından finanse edilen ve spor kulüplerinin finansal kapasitelerini geliştirmeyi amaçlayan Finance projesi kapsamında Karasu Gençlik Sanat ve Spor Derneği 01-03 Şubat tarihleri arasında Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunda önemli bir projeyi hayata geçirdi. Zeka oyunları, yaratıcı drama, yabancı dil, bocce, okçuluk, karakalem portre çizimi ve survivor parkurundan kış kampı programında öğrenciler eğlenceli vakit geçirdi.

Etkinlikler devam edecek

Dünya genelinde düzenlenen projelerle Karasu’nun adını duyurmaya devam eden Kargenç Kulübü Başkanı Ersel Aydın, “3 gün süren kış kampımızı 20 öğrencimizin aktif katılımıyla başarıyla tamamladık. Kampımız sırasında çok eğlendik. Kampımızda bizimle beraber olan eğitmen ve öğretmen arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz. Kulübümüz tarafından etkinlikler süresince öğrencilerin yeme, içme, etkinlik malzemeleri ve ulaşım gibi giderlerini üstlendik. Öğrencilerimizi farklı etkinliklerle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Erasmus projeleri kapsamında öğrenciler eğlenceli vakit geçirdi.