Karasu

Karasulu model Karasu’dan model çıkarttı

Karasulu model Karasu’dan model çıkarttı

Karasulu Fgmodel Agency’in Kurucusu Furkan Güreş’in yetiştirdiği Karasulu Model Burkay Turgut FASHİON TV’nin düzenlediği Missandmr FASHİON TV yarışmasında birinci olarak büyük bir başarı elde etti.

Büyük bir başarı elde etti

FGMODEL AGENCY modellerinden Burkay Turgut FASHİON TV’nin düzenlediği Missandmr FASHİON TV yarışmasında birinci olarak büyük bir başarı elde etti. FASHİON TV’nin kurucusu ve sahibi Enis Onat’ın düzenlediği ve birçok büyük firmanın sponsorluğunu yaptığı Missandmr FASHİON TV modellik yarışması Oligard’da muhteşem bir şölenle Pazartesi günü gerçekleşti.Tuğba Özay’ın sunuculuğunu yaptığı birbirinden özel isimin jüri koltuğunda yer aldığı gecede birbirinden güzel yerli yabancı mankenler yer aldı. Büyük gecede tekstil firmalarının kreasyonları da tanıtıldı. Ayyıldız Spor Center ve Fgmodel Agency Kurucusu ve Model Furkan Güreş’in Mankeni Burkay Turgut’un birinci olmasının kendisini çok mutlu ve gururlu hissettiğini dile getirdi.

Kariyerinde adım adım ilerledi

Açıklamada bulunan Fgmodel Agency Kurucusu ve Model Furkan Güreş, “Daha iki yıl önce spor salonuna kayıt olmak için gelen Karasu Meslek Yüksekokulu Öğrencilerinden Burkay Turgut Furkan Güreş’in sen modellik yapmalısın diyerek onu modellik kariyerine girmesinde öncü oldum. Modelimiz geçen sene Best Model Of Turkey yarışmasında istediğini alamamış olsa da bu sene girmiş olduğu ve mücadeleye devam ederek FASHİON TV’nin düzenlediği Missandmr yarışmasında birinci olarak kariyerine adım adım ilerlemeye devam etti. Yılın en iyi model ajansı ödülüne de sahip olduk. Başarılarımız her geçen gün üstüne koyarak inşallah devam edecektir. Ajans olarak birlikte çalıştığım Oksana Kuznetsova ve Theo Bibilay’ ada teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı.

Güreş, “Burkay Turgut’un modellik kariyerine girmesinde öncü oldum” dedi.
Furkan Güreş, “Yılın en iyi model ajansı ödülüne sahip olduk” dedi.