KarasuSiyaset

Karasu’dan İstanbul’a otobüs

 

Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Örgütü, cumartesi günü İstanbul’da yapılacak olan Büyük İstanbul Mitingi’ne katılmak isteyenler için otobüs kaldıracak. Karasu İlçe Başkanı Aykut Süt, Akşam 18.00’da düzenlenecek miting için 14.00’da ilçeden hareket etmeyi planladıklarını söyledi.

 

MALTEPE MİTİNGİ

Cumhuriyet Halk Partisi’nde Büyük İstanbul Mitingi heyecanı yaşanıyor. Cumartesi günü düzenlenecek olan miting için ilçelerden ve il merkezinden otobüs kaldırılacak. Karasu’dan en az bir otobüs kaldıracaklarını söyleyen İlçe Başkanı Aykut Süt, “Büyük demokrasi şölenimizde her vatandaşımızı yanımızda görmek isteriz. Maltepe’de yapılacak olan mitingde Genel Başkanımız halka hitap edecek. Bu coşkuyu yaşamak isteyen vatandaşlarımıza araç tahsisi yapacağız” dedi.

 

İRTİBATA GEÇİLMELİ

Büyük İstanbul Mitingi’nin kusursuz olması için ellerinden geleni yaptıklarını söyleyen Başkan Süt, “Planlamada aksaklık olmaması için cumartesi günü bizimle mitinge gelecek gönüldaşlarımızın İlçe Örgütümüze bilgi vermesi gerekiyor. Buna göre araç temini yapacağız. Maltepe’deki mitingimize Genel Başkanımızın yanı sıra Grup Başkanvekillerimiz ve milletvekillerimiz de olacak. Tüm partililerimizi bu şölene katılmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.