Spor

Karasu Gücü finalde

Karasu Gücü finalde

İki yıldan bu yana hentbol branşında çalışmalarını sürdüren Karasugücü Spor Kulübü Hentbol Takımı, ilk kez katıldığı Sakarya Yerel Lig Hentbol Yıldız Kızlar Kategorisi’nde bölge finallerine gitmeye hak kazandı.

Ataç, tebrik etti

Karasu temsilcisi 6-10 Mart tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak müsabakalarda ilk ikiye kalması halinde ise Türkiye Şampiyonasına katılacaklar. Karasu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç, “İlçe müdürlüğümüz bünyesinde çalışmalara başlayan hentbol antrenörümüz ile bu branşta da sporcularımızı yetiştirmeye başladık. Başarı gösterip  İlçemizi temsilen bölge finallerine gidecek takımımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Hedef üst lig

Karasugücü Spor Kulübü Başkanı Murat Işık ise “Salon sporlarında her branşta olduğu gibi bu branşta da başarılar elde edeceğimize inanıyorum. Kısa sürede oluşturulan kategoriler öncelikli hedefimiz yerel liglerde mücadele etmekti. Yıldız kızlarımız bu hedefi bir üst seviyeye taşıyarak bölge finallerine gitmeye hak kazandı. Çalışmalarımız sonucunda başarılarınızın artarak devam etmesi en büyük isteğimiz” diye konuştu.