Spor

Aziziye’de hüsran

Aziziye’de hüsran

Süper Amatör Lig A grubunda sezona Play-Off iddiası ile başlayan Karasu Aziziyespor ligde aldığı kötü sonuçların ardından Play-Off yarışından koptu.

Mücadele edeceğiz

Süper Amatör Lig A Grubunda ligin 21. Haftasında Sahilspor karşısında alınan mağlubiyetin ardından gazetemize açıklamada bulunan Aziziyespor Genel Kaptanı Hakan Cengiz, bu mağlubiyet ile Play-Off şansımız kalmadı. Ligde kalan maçlarımızda bize yakışan şekilde mücadele edeceğiz” diye konuştu.

Sorunu aşamadık

Karasu Aziziyespr Genel Kaptanı Hakan Cengiz, “Sezon başında yaşadığımız uyumsuzluk sorununu bir türlü aşamadık. Yönetim olarak elimizden gelen her şeyi yaptık. Ama takım içinde aksayan sorunu bulamadık. Sezon başı hedefimiz Play-Off’a kalıp şampiyon olmaktı. Bunu başaramadık. Ligin geride kalan maçlarında bize yakışır şekilde mücadele ederek ligi tamamlayacağız” dedi.

Takım dağılmaz

Karasu Aziziyespor Genel Kaptanı Hakan Cengiz, “Şu an takımın dağılması gibi bir durum söz konusu değil. Takımda ki oyuncularımıza gelen teklifler var. Bu teklifleri kulübün menfaatlerine göre değerlendireceğiz. Takımımızın hocası Talip Toprak ile yolumuza devam edeceğiz. Önümüzde ki sezon daha iyi bir yapılanma ile yolumuza devam edeceğiz. Ligde Play-Off mücadelesi veren  tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.