EkonomiGündemKarasuKocaali

Karasu bu lezzeti sevdi

Karasu bu lezzeti sevdi

Karasu’da sezon sonunda açılan Ciğerci Ömer, kısa sürede tüm Karasuluların uğrak yerleri arasında yer almayı başardı. Müşterilerin ciğer kadar mezeleri de sevdiği mekan gece yarısına kadar müşterilerine hizmet veriyor.

 

Kendine has menü

Ekim Ayından bu yana Karasu Sahil Park karşısında hizmet vermeye başlayan Ciğerci Ömer, günden güne müşteri sayısını artıyor. Karasu’nun tek ciğercisi olma unvanını ellerinde bulundurduklarını söyleyen İşletme Ortağı Enes Akarsu, “Kendi özel yöntemlerimizle pişirdiğimiz kuzu ciğeri Karasuluların damak tadına çok uydu. Duyan duymayana aktardı ve kısa sürede beklediğimizin üstünde bir müşteriye eriştik” dedi.

Zengin mezeler

Cİğerin yanı sıra kebap, pide ve lahmacun çeşitlerinde de iddialı olduklarını söyleyen Enes Akarsu, “Müşterilerimiz kendi üretimimiz lezzetlerimiz kadar meze çeşitlerimizi de çok seviyor. İkram olarak verdiğimiz dokuz çeşit meze ve kendimize has sunumumuzla müşterilerimizin mideleri kadar göz zevkine de hitap ediyoruz. Yani müşterimizin önce gözünü sonra karnını doyuruyoruz” diye konuştu.

Uygun fiyat

Son ekonomik gelişmelerden dolayı artan girdi maliyetlerini minimum düzeyde müşteriye ve menülerine yansıttıklarını da sözlerine ekleyen Akarsu, “Yaşanan ekonomik sıkıntıdan kaynaklı maliyet artışlarımız oldu. Ancak bunu menülerimize mümkün olan en alt düzeyde aktardık. Bunun için oldukça fiyatlarda menülerimiz mevcut” ifadelerini kullandı.

Paket servis

Karasu’nun her yerine açık oldukları her saat paket servislerinin olduğunu da sözlerine ekleyen Enes Akarsu, “Trendyol Yemek, Yemek Sepeti anlaşmalarımızın yanı sıra 718 44 27 numaralı telefon üzerinden spariş alıyoruz. Yemeğinizi soğumadan kapınıza getiriyoruz. Bu hizmetimiz de ayrıca çok ilgi görüyor” şeklinde konuştu.

Ciğerci Ömer lezzeti Karasuluların ilgisini çekiyor.
Ciğerci Ömer’de, her bütçeye uygun menüler mevcut.