EğitimGündemKarasuKocaali

Başarılı öğrencilere sinema ödülü

Başarılı öğrencilere sinema ödülü

Beş yıldan bu yana gerçekleştirilen kazanım değerlendirme sınavlarında ve yazılı sınavlarda başarılı olan Adatepe Ortaokulu öğrencileri sinema ile ödüllendirildi. 25 öğrenci Avatar’ı izledi.

 

Ödül verildi

Öğrenmede ödüllendirmenin cezalandırmadan daha iyi bir yöntem olduğunu söyleyen Adatepe Ortaokulu Müdürü Ömer Ünal, “Beş yıldır yapılan kazanım değerlendirme sınavlarında ve yazılı sınavlarda başarılı öğrenciler her ay değişik hediyelerle ödüllendirilmektedir” dedi. Başarılı öğrencileri her ay imkanlar ölçüsünde ödüllendirmeye gayret ettiklerini ifade eden Müdür Ünal, başarılı öğrencilerin teşvik edilmesini sürdüreceklerini söyledi.

Avatar’a gittiler

Aralık ayı için başarılı olan öğrencilerin Karasu GKM Sinemaları’na gönderilerek ödüllendirildiğini söyleyen Adatepe Ortaokulu Müdürü Ünal, “Aralık ayı içinde başarı elde eden öğrencilerimizi Karasu GKM Sinemaları’nda kendi istedikleri filme gönderdik. Öğrencilerimiz Avatar’ı tercih etti. Okulumuzun İngilizce Öğretmeni Mehmet Kaya, öğrencilerimize rehberlik etti. Başarılı 25 öğrencimiz hak edilmiş başarılarının ödülünü bu şekilde almış oldu” dedi.

Öğrenciler sinema sonrası hatıra fotoğrafı çektirdi.
25 Öğrencinin tercihi Avatar oldu.
Müdür Ünal, “Ödüllendirme motivasyonu yükseltiyor” dedi.