Gündem

Acarlar’da bahardan kalma günler

Acarlar’da bahardan kalma günler

Karasu’nun gözde turistik mekanlarından Acarlar’da yaşanan yoğunluk yaz aylarını aratmıyor. Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen alan özellikle hafta sonları ziyaretçi akına uğruyor.

 

Kaliteli hizmet ucuz fiyat

Karasu’nun en sık ziyarete edilen mekanlarından Acarlar’da yazdan kalma günler yaşanıyor. İl içinden ve dışından gelen misafirler doğal güzelliğin ve mekanın tadını çıkarıyor. Girişte 9 liralık bir ödeme gerektiren alanın işletmesi Sakarya Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Belpaş tarafından yapılıyor. İşletme içinde yiyecek içecek fiyatları ise oldukça uygun. Acarlar’da 3 liraya çay içip eşsiz doğanın tadını çıkarmak mümkün olabiliyor.

Ziyaretçi akını

Açıldığı günden bu yana işletme ve yürüyüş yolunun büyük ilgi gördüğü Acarlar Longozu’na il dışından ve farklı ilçelerden turlar düzenleniyor. Otobüslerle Longoz’a gelen vatandaşlar havaların güzel gitmesini de fırsata çeviriyor. Girişte alınan ücrete itiraz edenler, yürüyüş yolunun aralıklarının fazla olduğunu söyleyenler olsa da Acalar Longozu yaz aylarında olduğu gibi hiç boş kalmıyor.

Acarlar Longozu’na her hafta sonu turlarla vatandaşlar geliyor.
Longoz’da vatandaşlar yürüyüş yolunun keyfini çıkarıyor.