Eğitim

Karasu Anadolu’dan anlamlı ziyaret

Karasu Anadolu’dan anlamlı ziyaret

Karasu Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ali İhsan Kılınç, öğrencileri ve öğretmenleri ile birlikte Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Müdür Kılınç, eğitime vermiş olduğu destek için Başkan Sarı’ya çiçek takdim etti.

Çiçek takdim etti

Karasu Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ali İhsan Kılınç, öğrencileri ve öğretmenleri ile birlikte Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Müdür Kılınç, eğitime vermiş olduğu destek ve katkılarından dolayı Başkan Sarı’ya çiçek takdim etti. Gerçekleşen ziyaretten memnun kaldığını ifade eden Başkan İshak Sarı, “Değerli konuklarıma nazik ziyaretleri için şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Hoşsohbette bulunduk

Eğitime vermiş olduğu destekten dolayı mutluluk duyduğunu belirten Karasu Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ali İhsan Kılınç, “Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle birlikte Karasu Belediye Başkanımız İshak Sarı’yı makamında ziyaret ettik. Ziyaretimizde Başkan İshak Sarı’ya eğitim ile ilgili güncel konular hakkında hoşsohbette bulunduk. Bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkür ederim” şeklinde konuştu.