Siyaset

Karasu için biriz ve birlikteyiz

Karasu için biriz ve birlikteyiz

Ak Parti Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Babalıoğlu, esnaf ve vatandaş ziyaretlerini ara vermeden sürdürüyor. Gölköprü ve Küçük Karasu Mahallelerini ziyaret eden Babalıoğlu, iki mahallede de büyük ilgi ve alakayla karşılandı.

Sorunları çözeceğiz

Esnaf ve vatandaş ile buluşmaya devam eden Ak Parti Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Babalıoğlu, Gölköprü ve Küçük Karasu mahallelerini ziyaret etti. Her iki mahallede de vatandaşın büyük ilgisiyle karşılandığını belirten Babalıoğlu, “Bizi ilgi ve alaka ile karşılayan mahallelerimizin tüm bireylerine teşekkür ederim. Bizimle ilgili kimsenin aklında bir soru işareti olduğunu düşünmüyorum. Biz, bu doğrultuda bu yola çıktık. İnşallah aday gösterildiğimiz takdirde vatandaşlarımıza tepeden bakmadan, bilgi alışverişi ile tüm sorunlarımızı çözüme kavuşturacağız” ifadelerini kullandı.

İletişim halindeyiz

Açıklamasına devam eden Belediye Başkan Aday Adayı Babalıoğlu, “Doğup büyüdüğüm ilçeme senelerdir SASKİ Müdürlüğü’nde hizmette bulundum. Karasu’muz ve mahallelerimizde çok güzel çalışmalar gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum. İletişim halinde olmanın çok büyük önemi var. Vatandaşlarımız ve muhtarlarımızla SASKİ’deki görev süremiz boyunca hep iletişim halinde olduk. Belediye başkanlığına aday gösterildiğimiz takdirde yine aynı disiplin ve birliktelikle uyumlu bir şekilde çalışmalarımızın üstüne koyarak devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Disiplinle çalışacağız

Kimseyi ötekileştirmeden, kimseye üstünlük sağlamadan düzgün bir disiplin ile çalışacağını belirten Ömer Babalıoğlu, “Kimseyi ötekileştirmeden, kimseye üstünlük sağlamadan düzgün bir disiplin ile birlikte her çalışmamızı gerçekleştireceğimiz için içimiz de gönlümüzde çok rahat. Biz, sahaya Karasu için çıktık. Sahaya çıktığımız andan itibaren vatandaşlarımız tarafından olumlu karşılandığımı düşünüyorum. Şahsımın arkasında sadece Karasu halkı vardır. Bu bakış ve düşüncelerim ile bu yolda halkımız ile birlikte büyük bir başarı elde edeceğime inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Hep birlikteyiz

“Ben, en çok halkıma güveniyorum” diyerek açıklamasına devam eden Ak Parti Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Ömer Babalıoğlu, “Her kesime aynı düzeyde bakarak, sadece ilçemin geleceğini düşünerek vatandaşa dokunuyorum. Karasu’muzda herkes birbirini tanıyor. Ne kırgınlıkların bir önemi var ne de kızgınlıkların. Cenazelerimizde, düğünlerimizde hep birlikteyiz. Kimseyi ötekileştirmeden, yok saymadan sorunların çözümünü o an çözüme kavuşturduğumuz takdirde hiçbir sorunumuz olmayacaktır” şeklinde konuştu.