Spor

Karasu 1 puana razı oldu (0-0)

Karasu 1 puana razı oldu (0-0)

Bölgesel Amatör Küme’de Sakarya’yı temsil eden Karasuspor, ligdeki ikinci maçında puanla tanıştı. Yeni Çanspor ile Çanakkale’de karşılaşan Karasuspor, galibiyeti kaçıran taraf oldu. Karasuspor’un birden fazla topu direkten döndü.

Baskılı oynadık

Bölgesel Amatör Küme’de mücadele eden Karasuspor, ligdeki ikinci maçında Çanakkale temsilcisi Yeni Çanspor’a konuk oldu. Pazar günü güneşli havada oynanan müsabakanın hakimi Karasuspor’du. Taraftarın da yalnız bırakmadığı sarı-kırmızılı ekip maç öncesinde saygı Filistin’de yaşanan katliama tepki olarak duruşunda bulundu. Karşılaşmanın ilk dakikasından itibaren sahadaki etkinliğini gösteren Karasuspor rakibi üzerindeki baskısını her geçen dakika artırdı.

Derbi haftaya

Deplasmandaki müsabakada adeta ev sahibi gibi oynayan ve oyun hakimiyetini bir dakika olsun rakibe kaptırmayan Karasuspor’un birden fala topu da direkten döndü. Müsabakadan golsüz ayrılmak zorunda kalan sarı-kırmızılı ekipte kaptan Özkan Sahip’in sakatlanması da bir başka üzüntü kaynağı oldu. Sarı-kırmızılı ekip önümüzdeki hafta Sakarya Derbisi’nde Kalaycıspor ile karşı karşıya gelecek. Müsabaka Karasu Şehir Stadı’nda oynanacak.