Spor

Darıçayırı’nda sessiz hafta sonu (0-0)

Darıçayırı’nda sessiz hafta sonu (0-0)

Kendi sahasında Çınarlık ile karşılaşan Darıçayırıspor golsüz geçen maçın ardından bir puana razı oldu. 1. Amatör Küme A Grubu’nda mücadele eden mavi-beyazlılar haftayı golsüz geçiren ekipler arasında yer aldı.

Saygı duruşu

1.Amatör Küme A Grubu’nda mücadele eden Darıçayırıspor kendi sahasında Çınarlıkspor’u ağırladı. Ligin üçüncü haftasındaki müsabaka denk güçlerin çekişmesine sahne oldu. Karasu Şehir Stadı’nda oynanan müsabakaya iki takım da temkinli başladı. Karşılaşma öncesinde Gazze’ye düzenlenen İsrail saldırılarına tepki olarak bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Müsabakanın başından sonuna kadar gol olmadı ve her iki takım da birer puana razı oldu.

Fırsat tepti

Kendi sahasında ligin ilk puan kaybını yaşayan Darıçayırıspor, sergilediği oyunla göz doldurdu. Takımın oynadığı oyundan memnun olduğunu ancak daha farklı bir skor ümit ettiklerini söyleyen Antrenör Aydın Manav, “Oyuncularımız ellerinden gelen gayreti gösterdi. Bir yandan rakibe gol şansı tanımadı diğer yandan da gol arayışını sürdürdü. Gönül isterdi ki galip gelelim ama nasip bu şekildeymiş” dedi.