Karasu

Karapınar’da eksikler tamamlandı

Karapınar Mahallesi Muhtarı Bayram Bayraktar’ın talebi üzerine Karapınar’da eksikler birer birer tamamlanmaya devam ediyor. Vatandaşları mağdur durumda bırakmayan Sakarya Büyükşehir Belediyesi ekipleri çalışmalarını sürdürüyor.

Mağdur edilmedi
Karapınar Mahallesi’nde Mahalle Muhtarı Bayram Bayraktar’ın talebi üzerine eksikler tamamlanmaya devam ediyor. Mahalle halkını mağdur durumda bırakmayan Sakarya Büyükşehir Belediyesi ekipleri Bayraktar’ın talebi üzerine eksik tabelaları tamamladı. Muhtar Bayraktar, “Kendi imkanlarımız ile çoğalan sivri sinek ve kara sinekler için ilaçlamalarımıza da devam ediyoruz” dedi. Sorun ve taleplerini dile getiren Muhtar Bayraktar, çalışmalarına da devam edeceğini belirtti.

Teşekkür etti
Kısa süre içerisinde çalışma gerçekleştiren Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne ve Karasu Belediyesi ekiplerine teşekkür eden Karapınar Mahalle Muhtarı Bayram Bayraktar, “Talebimiz üzerine vatandaşlarımız mağdur olmadan eksiklerimiz ekipler tarafından tamamlandı. Taleplerimizi geri çevirmeyen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Alemdar’a ve Karasu Belediye Başkanımız İshak Sarı’ya teşekkür ederim” diye konuştu.