KarasuSakarya

Kara’dan Şentürk’e hayırlı olsun ziyareti

 

Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara ve yönetim kurulu üyeleri Sakarya Ülkü Ocağı Başkanı Kadir Şentürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete MHP İl Disiplin Kurulu Başkanı Recep Ali Küçük de eşlik etti.

 

ÇOK ÖNEMLİ GÖREV

Kadir Şentürk’ün Sakarya Ülkü Ocağı Başkanı olmasının ardından ilk ziyaretlerden birini MHP Karasu İlçe Teşkilatı gerçekleştirdi. Cuma akşamı gerçekleştirilen ziyarette konuşan Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Sakarya Ülkü Ocağı Başkanlığı gibi önemli ve şerefli bir göreve getirilen Kadir Şentürk’e başarılar diliyoruz. Kendisinin bu görevi layıkı ile yerine getireceğinden zerre şüphemiz yoktur” dedi.

 

ÖZ KARDEŞİZ

Ülkü Ocakları’nın eğitim ve kültür vakfı olduğunu hatırlatan Sakarya Ocak Başkanı Kadir Şentürk, “Siyasetten arınmış, temiz ve bilinçli bir neslin oluşmasına katkı sağlamak ana amaçlarımızdan bir tanesi. Vatanını, milletini seven, dinine bağlı ve bilinçli nesillerin yetişmesinde bir nebze katkımız olursa ne mutlu bize” dedi. Ülkücüler arasında bir ayrım olmadığını da dile getiren Şentürk, “Ülkücü Ülkücü’nün öz kardeşidir. Bu doğrultuda vatana hizmet etme noktasında gayretimiz tam istikametimiz aynıdır” ifadelerini kullandı.