EkonomiGündemKarasuKocaaliSiyaset

Kara’dan Limandere ziyareti

Kara’dan Limandere ziyareti

Karasu Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Münir Ali Kara Limandere Muhtarı Sinan Erbaş’ı ziyaret etti. İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve MHP Limandere Temsilcisi Tugay Yılmaz’ın da katıldığı ziyarette Başkan Kara, mahalledeki siyasi çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.

 

Yeniden teşkilatlanıyoruz

Göreve geldikleri günden itibaren pek çok sıkıntı yaşadıklarını ancak teşkilatlanma manasında ciddi bir yol kat ettiklerini söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Biz göreve geldiğimiz günden bu yana iki seçim, bir referandum, iki ittifak bir ihanet gördük. Partimize yapılan sistematik saldırılar teşkilatlanmamıza zarar verecek duruma gelmişti. Yakın zamanda yeniden yapılanmaya girdik. Karasu’daki bir iki mahalle hariç tüm mahallelerde teşkilatlarımızı tamamladık” dedi.

Kriterlerimiz var

Mahalle temsilcilerinin kendi mahalle teşkilatlarını da kısa sürede tamamlamaları için çalışmalara başladığını ifade eden Kara, “Mahalle temsilcilerimiz partimizin mahalle temsilcisi olmanın dışında başka bir göreve talip olmayacaktır. Teşkilatımızın bilgisi dışında bir sivil oluşuma katılmayacak, muhtarlık azalık gibi görevlere en az bir seçim aday olmayacaktır. Bu çerçevede oluşturacakları yönetimi de en kısa zamanda bize ve kamuoyuna sunacaktır” ifadelerini kullandı.

Tugay Yılmaz

Siyasi faaliyetlerinde mahalle muhtarları ile işbirliği yapmayı da ihmal etmeyeceklerini söyleyen Başkan Kara, “Mahalle temsilcimiz ile muhtarımızın amacı aynı. Halis niyetli olunduğu sürece işbirliği yapılmalı. Bu noktada Tugay Yılmaz kardeşimizin de Limandere Mahallemizde güzel işler yapacağına inanıyoruz. Niyet hayır akıbet hayır” dedi. Kara’nın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Limandere Mahalle Muhtarı Sinan Erbaş da, Tugay Yılmaz’a hayırlı olması temennisinde bulundu.

Amacımız bir

Vatandaşa hizmet için yola çıkan herkese kapılarının açık olduğunu ifade eden Limandere Muhtarı Sinan Erbaş, “Biz konumumuz itibarıyla her siyasi partiye eşit mesafedeyiz. Mahallemize hizmet eden kim olursa onunla kol kola yürümeye hazırız. Tugay kardeşimiz de bizim tanıdığımız sevdiğimiz ve iyi niyetinden şüphe etmediğimiz bir isim. Birlikte güzel işler yapmanın nasip olmasını temenni ediyorum” dedi. Kara ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Erbaş’a teşekkür ederek mahalleden ayrıldı.

MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Limandere Mahalle Temsilcisi Tugay Yılmaz, Limandere Muhtarı Sinan Erbaş’ı ziyaret etti.