Karasu

Kara’dan Arık’a ziyaret

Kara’dan Arık’a ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, Ziraat Odası Başkanı Selami Arık’ı ziyaret ederek “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

Alın teri kutsaldır

Yeniden Ziraat Odası Başkanlığı görevine seçilen Selami Arık’a “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulunan Karasu MHP İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Karasu’nun çok büyük bir kısmı çiftçi. Toplumun tamamı çiftçinin ürettiklerine muhtaç. Bu nedenle başında bulunduğunuz kurum Türkiye’nin en önemli sivil toplum kuruluşlarından bir tanesidir. Görevinizin ne denli zor ve kutsal olduğunu biliyoruz, yeniden seçilmeniz dolayısıyla tebriklerimizi  iletiyor ve muvaffakiyetler diliyoruz” dedi.

Memnuniyet duyduk

“Hayırlı olsun” ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Ziraat Odası Başkanı Selami Arık da, “Biz çiftçilerimizin alın terine sahip çıkan kurumlarız. Çiftçilerimizin haklarını korumak ve taleplerini doğru yerlere iletmek bizim görevlerimizin başlıcaları. Biz çiftçimizin varlığını ve haklarını korumakla görevliyiz. Bizi bu göreve layık gören çiftçi ve delege kardeşlerimize de bu vesile ile teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.