Siyaset

Kandil, CHP’den başvurdu

Kandil, CHP’den başvurdu

Karasulu İş İnsanı Mithat Kandil, CHP’den Belediye Meclis Üyeliği için aday adayı oldu. Kandil, dilekçesini İlçe Başkanı Uğur Büyük’e teslim etti

Yönetimden ayrıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Karasu’da, İlçe Yönetim Kurulu’nda görev yapan iş insanı Mithat Kandil, Belediye Meclis Üyeliği için başvuru yaptı. İlçe Başkanlığı’nda müracaatında dostları ve partililer Kandil’i yalnız bırakmadı. CHP Karasu İlçe Başkanı Uğur Büyük’e  evraklarını teslim eden Mithat Kandil, ilçe yöneticiliği görevinde bulunduğunu ve Karasu’da uzun yıllardır gayrimenkul sektöründe iş yaptığını belirterek, tecrübelerini Meclis üyesi olarak yerel yönetime taşımak isteğini söyledi.

Başarı diledi

Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Başkanı Uğur Büyük, “Yönetim Kurulu üyemiz, Gayrimenkul Sektöründeki İş İnsanı Sn. Mithat Kandil, Meclis üyeliği aday adaylığı için resmi başvurusunu 9 Aralık 2023 Cumartesi günü ilçe başkanlığımıza teslim etti. Karasu’muz için güvenilir, şeffaf, kaliteli bir kent hayali ile bu göreve talip olduğunu ifade etti. Hayırlı olsun, başarılar diliyoruz” dedi.

 

Kandil, başvuru dilekçesini Uğur Büyük’e verdi.