Siyaset

Çakan: Biz hep sahadayız

Çakan: Biz hep sahadayız

Karasu Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Koray Çakan, aday olmaya yeni karar vermediklerini bu nedenle de sürekli sahada yer aldıklarını söyledi. Çakan, “Biz bu mahalleli ile bugün tanışmadık. Yıllardır bir arada yaşıyoruz. En güçlü muhtar adayı olarak bizim görülmemizi de normal karşılıyoruz” dedi.

Ekip tamam

Muhtar adayı olmaya karar verdiği günden bu yana her kesimden mahalleli ile istişarede bulunduklarını ve aza listesi oluştururken de kimseyi kırmadan, bu işe vakit ayırabilecek isimleri listeye yazmaya gayret ettiklerini söyleyen Koray Çakan, “Muhtar olacak kişi mahallenin sorunlarını, mahallelinin beklentilerini bilecek. Bürokrasi ve yerel yönetimle iti ilişkiler kuracak ve diğer mahallelerin hakkına girmeden kendi mahallesinin en iyi hizmeti alması için gayret edecek. Biz bu düstur doğrultusunda hizmete talip oluyoruz” diye konuştu.

Destek görüyoruz

Yalı Mahallesi’nin yol problemi başta olmak üzere pek çok sorun yaşadığını bunların da aşılabilir nitelikte olduğunu söyleyen Muhtar Adayı Çakan, “Bizi ziyaret edenler, sorunları bildiğimizin farkında. Bunların çözümü için de her kuruma ulaşabilecek yapıda olduğumuz biliniyor. Bunun için bize seçmenin desteğinin yüksek olduğunu görüyoruz. Kendimize de aza listesinde yer alan arkadaşlarımıza da güveniyoruz. Allah izin eder, seçmenimiz de teveccüh gösterirse 1 Nisan 2024’ten itibaren mahallemize muhtar sıfatı ile hizmet edeceğiz” dedi.