Siyaset

Kodalak MHP’den başvuru yaptı

Kodalak MHP’den başvuru yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi Karasu Belediye Meclis Üye aday adalığı başvurusu yapan Dursun Kodalak, yeni dönemde Karasu’ya hizmet etmek için göreve talip olduklarını söyledi. Kodalak başvuru dilekçesini Cuma namazı sonrası verdi.

Niyetimiz halis

Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği görevinden ayrıldıktan sonra Karasu Belediye Meclis Üye Aday Adaylığı başvurusu yapan Dursun Kodalak, “Mesleğimin de avantajlarından istifade ederek önümüzdeki dönem Karasu’ya hizmette bulunmak istiyorum. Allah nasip eder, teşkilatımız uygun görür, seçmenimiz de teveccühte bulunursa önümüzdeki dönem MHP’li Meclis Üyesi olarak görev almaya talip olduk” dedi

Neye talip olduğumu biliyorum

Harita mühendisi olması dolayısıyla belediyenin tüm iş ve işleyişine hakim olduğunu ifade eden Kodalak, “Belediyenin iş ve işleyişine hakimiz. Bu bilgi birikimimizi belediye meclis üyeliğinde değerlendirmek istedik” dedi. Son dönemde Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Kodalak, Ülkücü Camianın temsilcisi olarak Belediye Meclis Üyesi olmaktan da onur duyacağını ifade etti.

 

Kocalak’ın dilekçesini İlçe Başkanı Hamza Uğur aldı.