Kanatçı Ali açıldı

 

Karasu’nun ilk ve tek közde tavukçusu Kanatçı Ali hizmete açıldı. Ali İskender ve Salih Koçmar’ın ortaklığında açılan Kanatçı Ali’de tadı damağınızda kalacak birbirinden güzel lezzetler sizleri bekliyor.

 

BİR TELEFON KADAR YAKIN

Karasulu girişimci Ali İskender ve Salih Koçmar’ın ortaklığında Karasu’nun ilk ve tek közde tavukçusu Kanatçı Ali hizmete açıldı. Karasu’ya yeni bir lezzet getiren Kanatçı Ali, bütün piliç, kanat ve but çeşitlerini közde hazırlayarak müşterilerine sunuyor. Tadı damağınızda kalacak birbirinden güzel lezzetler Ziraat Bankası yolu üzerinde bulunan işletmede sizleri bekliyor. İster kendiniz alın ister bir telefonla siparişiniz sizlere gelsin. 0264 718 54 24 numaralı telefondan sipariş verebilirsiniz.

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Közde piliç lezzetini Karasu halkıyla buluşturan işletme sahipleri Ali İskender ve Salih Koçmar, “Farklı bir lezzeti Karasu halkıyla buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Kömür ateşinde kızartılan piliçleri Karasu halkının damak zevkine sunuyoruz. Odun kömürü kullanarak pilice ayrı bir lezzet veriyoruz. Hijyen koşullarına işletmeci olarak ayrı bir önem de veriyoruz. Güler yüzlü, profesyonel kadromuzla hizmet verdiğimiz işletmemize tüm Karasu halkımız davetledir. Uygun fiyat garantisi ile bu lezzet kaçmaz” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.