Karasu

Vatan kargo hizmete açıldı

 

Karasulu girişimci İşadamı Fazlı Kanbur, tarafından işletilecek olan Vatan Kargo’nun Karasu Şubesi hizmete açıldı. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Vatan Kargo, açılışa özel kargo fiyatları ile müşterilerini bekliyor.

 

UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Karasu Yalı Mahallesi Vatan Caddesi’nde hizmete açılan Vatan Kargo, Karasulu girişimci İşadamı Fazlı Kanbur, tarafından vatandaşların hizmetine açıldı. Son teknolojiye uygun olarak ülke genelinde dağıtım ağını kuran Vatan Kargo, tanıtım amacıyla kargo gönderimlerinde çok uygun fiyat tarifesi uyguluyor. Adresten kargoları alarak adresine teslim eden Vatan Kargo Karasu Şubesi güler yüzlü ve kendi alanında tecrübeli kadrosuyla hizmet veriyor.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyetini en ön planda tuttuklarını belirten Vatan Kargo işletmecisi Fazlı Kanbur, “Karasu halkına en iyi ve kaliteli hizmeti sunabilmek için elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak adına hizmet vermiş olduğumuz alanda lider bir marka olma yolunda gereken tüm uygulamaları benimseyerek ilerlemeye devam ediyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

MÜŞTERİNİN YANINDAYIZ

Kanbur, “Karasu halkına özel hizmet sunan bir firma olarak rekabet içerisinde olduğumuz tüm firmaların önünde yer alacak hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Standart kargo sektöründeki firmalardan biri olmamak adına sadece ürün ve hizmet desteği veren bir firma olmanın ötesinde her zaman destek alabileceğiniz bir firma olmak adına da hizmetlerimizi genişleterek sizlere sunuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her anda bizlere 0264 718 88 00 iletişim numarasından ulaşarak destek alabilirsiniz” dedi. Gülcan Elmalı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir