Spor

Kafkaslar hızlı başladı

Kafkaslar hızlı başladı

Karasu Aziziyespor yönetimi yeni sezon hazırlıklarına hızlı başladı. İlk olarak Bülent Yıldırım ile el sıkışan sarı-lacivertli ekip pek çok flaş oyuncuyla sözleşme imzaladı.

İç transfer

Geçtiğimiz iki yıl adından söz ettiren Karasu Aziziyespor önümüzdeki sezona en erken hazırlanan ekipler arasında yer alıyor. Geçen sezondaki ana kadrosunda çok ciddi bir değişiklik yapmadan güçlendirme yoluna giden Karasu Aziziyespor ilk olarak geçen dönem kaptanlık pazu bandını takan İslam Altunkan ile sözleşme yeniledi. Kafkaslar, yine Play Off maçlarında büyük bir çıkış yakalayan orta saha oyuncusu Onur Yüksel ile de yeniden anlaştı. Sarı-lacivertlilerin, geçen sezon forma giyen ve takımda kalmak isteyen isimlerle de tek tek görüşmeye devam ettiği ifade edildi.

Yıldız isimler

İç transferdeki pürüzleri halletmek için kolları sıvayan yeni yönetim, geçtiğimiz sezon farklı takımlarda başarılı grafikler çizen isimlerin de peşine düştü. Karasu’nun yetiştirdiği değerli oyun kuruculardan Tamer Erbaş Kafkasların yeni dönemde kadrosunda yer alacak. Karasu Aziziyespor kadrosuna daha önce Karasuspor’da da forma giyen forvet oyuncusu Sezer Kuzu’yu da kattı. Aziziyespor’un hafta sonuna kadar üç oyuncuyu daha renklerine bağlamak için çalışmaları sürdürdüğü de gelen bilgiler arasında.

 

Yeni golcü Sezer Kuzu takımdaki yerini aldı.
Onur Yüksel takımında kaldı.
Kulüp sayfasında yapılan paylaşımda Tamer Erbaş için “Efsane” sıfatı kullanıldı.