Spor

Kafkas hazırlıklarını sürdürüyor

Kafkas hazırlıklarını sürdürüyor

Karasu Aziziyespor Süper Amatör Küme hazırlıklarını sürdürüyor. Pazar günü Karasu Şehir Stadı’nda Sinanoğlu ile karşılaşan Kafkaslar, 1. Amatör Küme’de iddialı olma hazırlığında olan rakibini 2-0 yendi.

Tatlı’yı unutmadılar

Süper Amatör Küme’nin flaş ekiplerinden Karasu Aziziyespor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında kendi sahasında Sinanoğlu ile karşılaştı. Geçtiğimiz hafta yaşamını yitiren Muzaffer Tatlı’ya ilişkin bir pankartla sahaya çıkan sarı-lacivertli ekip seyirciden de alkış aldı. 1. Amatör Küme’nin yeni ekiplerinden Sinanoğluspor’u ağırlayan Kafkaslar, maçın başından sonuna kadar üstün bir oyun sergiledi.

Oyuncu denedi

Karasu Şehir Stadı’nda pazar günü oynanan müsabakada her iki takımda da tüm oyuncular sahaya girdi. Karşılaşmanın 11. dakikasında Emre Kürküt Aziziye’yi 1-0 öne geçirdi. Müsabakanın 2. yarısında Berat Özcan (64) farkı ikiye çıkardı ve müsabaka bu skorla tamamlandı. Maça, seyircilerin ilgisi de oldukça yoğun oldu. Aziziyespor taraftarı takımlarını ilk kez hazırlık maçında izleme imkanı buldu.

Özel maçlar sürecek

Takımın genel gidişatından memnun olduklarını ve bir aksilik olmadan sezona hazırlanmaya gayret gösterdiklerini söyleyen Genel Kaptan Hakan Bahtiyar, hazırlık maçları oynamaya devam edeceklerini ifade etti. Rutin idmanları aksatmadıklarını, hazırlık maçları ile de takımdaki eksikleri gördüklerini ifade eden Genel Kaptan Bahtiyar, bundan sonra hazırlık maçlarına ağırlık vereceklerini söyledi.

Perşembe Serdivan

Güçlü zayıf ayrımı yapmaksızın pek çok takımla özel maç planladıklarını söyleyen Genel Kaptan Hakan Bahtiyar, “Perşembe günü yine Karasu’da Serdivan’ı ağırlamayı planlıyoruz. Yine kendi sahamızda hafta sonu Ereğli’yi ağırlayacağız. Daha sonra da Yalovaspor’u konuk etmeyi planlıyoruz. Hazırlık maçlarında elde ettiğimiz skordan çok sergilediğimiz oyuna ve oyuncularımızın performansına bakıyoruz” dedi.