Kadınlar stres attı

Kadınlar stres attı

Karasulu kadınlar Cuma akşamı Feride Yavuzyiğit ve Seher Köse öncülüğünde düzenlenen kadınlar matinesinde gönüllerince eğlendi. Rönesans Toplantı Salonunda düzenlenen gecede DJ eşliğinde müzikler çalındı ve Çingene kostümü ile ortam şenlendirildi.

 

Çocuklar da mutlu

Feride Yavuzyiğit tarafından organize edilen kadınlar matinesine ilgi büyük oldu. Cuma akşamı Rönesans Düğün Salonu’nda düzenlenen gecede birbirinden güzel müzikler çalındı ve hanımlar gönüllerince eğlendi. DJ eşliğinde çalınan müziklere Çingene kostümlü animatörler de eşlik etti. Gecede çocuklar unutulmadı. Çocukları ile birlikte gelen hanımların gecenin tadını çıkarabilmeleri için palyaço çocukları eğlendirdi.

Yenisine talep var

Kadınlar matinesi için kendisine çokça talep geldiğini, bu şekilde organize olduklarını söyleyen Feride Yavuzyiğit, “Biz matine düzenleyeceğimizi kesinleştirdikten sonra beklediğimizin üstünde bir taleple karşılaştık. Organizasyonun kusursuz geçmesi için en ince detaylara kadar düşündük. Hanımların gönüllerince vakit geçirmesi için her detayı düşündük. Salondan çıkanlar bir dahaki organizasyonun ne zaman olacağını sordu. O anda tüm yorgunluğumuzun gittiğini hissettik” ifadelerini kullandı.