GündemKarasuKocaaliSakaryaSiyaset

İyi Parti’de rozetler takıldı

İyi Parti’de rozetler takıldı

Karasu İyi Parti’ye yeni katılanlara rozetleri takıldı. Agah Kokoz, Samet Ayar, Sefer Kaya

Doç. Dr. İbrahim Öztepe’ye rozetlerini takan İyi Parti İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, “Halkımızın teveccühü ile ailemizi büyütüyoruz” dedi.

 

İktidar yolundayız

Karasu İyi Parti’ye katılan dört yeni isme İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu tarafından rozet takıldı. Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte seçime yönelik çalışmalarını hızlandırdıklarını ifade eden İyi Parti İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, “Halkımızın teveccühü ile ailemizi büyütüyoruz. Partimize katılımlar her geçen gün artarak devam ediyor. Bu artışın seçim yaklaştıkça daha da artmasını bekliyoruz” şeklinde açıklamada bulundu.

Üye çalışmaları

Bu süreçte özellikle üye çalışmalarına hız vereceklerini söyleyen Başkan Sarıoğlu, “Karasu’da, mahallelerde, çarşıda pazarda üye kaydı yapıyoruz. Milletimizin her geçen gün artan desteği, üye sayısı artışı ile şu anda İYİ Parti Türkiye’nin en güvenilir partisidir. Partimize teveccüh göstererek üyelik işlemleri gerçekleşenlerin, ilgisi ve söylemleri bizi ziyadesiyle memnun etmektedir” ifadelerini kullandı.

Rozet taktı

Başkan Sarıoğlu, “Agah Kokoz, Samet Ayar, Sefer Kaya ve uzun yıllar Sağlık Bakanlığı’nda bürokratlık ve üniversitede öğretim üyeliği görevlerinde bulunan Çevre Yüksek Mühendisi Doç. Dr. İbrahim Öztepe hocamızın partimize üyeliğini gerçekleştirdik. Ailemizde olan, yeni katılan ve katılacak olan tüm üyelerimize tekrardan teşekkür ederim. Siz değerli halkımızın teveccühü ile her geçen gün iktidar yolunda büyüyoruz. Ailemize yeni katılan isimlere üyeliği hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Başkan Sarıoğlu üye çalışmalarına hız verdiklerini söyledi.
Eski İl Başkanı Selçuk Kılıçarslan da Sarıoğlu’na eşlik etti.