Spor

İşte o sene, bu sene

İşte o sene, bu sene

Volkan Cansız Başkalığında sezona başlayan mavi beyazlı ekip yeni yönetim, yeni teknik kadro ve yeni futbolcuları ile sezonu açan Darıçayırspor o sene bu sene diyerek İkinci amatör küme A grubunda oynadığı tüm maçları farklı skorlar ile kazanarak grup şampiyonu oldu.

Grup şampiyonu oldu

Yeni yönetim, yeni teknik kadro ve yeni futbolcuları ile sezonu açan Darıçayırspor o sene bu sene diyerek ikinci amatör küme A grubunda oynadığı tüm maçları farklı skorlar ile kazanarak gurubu lider olarak tamamladı. Volkan Cansız Başkalığında Playof maçlarını bekleyen Darıçayırspor 18 Haziran Pazar günü Ferizli Sentetik Sahada oynadığı ezeli rakibi Yuvalderespor’u 2-1 yenerek Play Off’a çıktı ve bir ilke imza attı. Grubu 4. Tamamlayan Yuvalıdere de Play Off’a kalma hakkı elde etti.

Dört futbolcu sakatlandı

Açıklamada bulunan Darıçayırspor Kulüp Başkanı Volkan Cansız, “Ferizli sentetik sahasında bu sezon iki maç oynadık. Toplam dört futbolcumuz sakatlandı. ASKF yetkililerine defalarca söylememize rağmen buraya hangi mantıkla maç verdiler şaşırdık. Çok önemli playof maçları öncesi dört futbolcumuzdan mahrum kaldık. Her şeye rağmen o sene bu sene diyerek şampiyonluk kupasını Darıçayırı Mahallesi’ne getireceğiz” dedi.

Cansız, “o sene bu sene diyerek şampiyonluk kupasını Darıçayırı Mahallesi’ne getireceğiz” dedi.

 

Yuvalderespor sahadan mağlup ayrıldı.Ancak 4. Olarak Play Off’ta mücadele etme hakkı kazandı.

 

Darıçayırspor, yeni yönetim, yeni teknik kadro ve yeni futbolcuları ile sezonu açtı.