Siyaset

İngenç, ziyaretlere devam ediyor

İngenç’in yoğun haftası

Ak Parti Kocaali Belediye Başkan Aday Adayı Sinan İngenç, haftayı yoğun geçirdi. Kendi köyü Kirazlı ve Kestanepınarı’nda ziyaretlerde bulunan İngenç, Cuma günü kent merkezinde düzenlenen “Filistin için özgürlük” yürüyüşüne de katıldı.

Seçmenle buluştu

Kirazlı ve Kestanepınarı mahallelerinde seçmenlerle bir araya gelen Ak Parti Kocaali Belediye Başkan Aday Adayı Sinan İngenç, yoğun bir hafta geçirdi. Kocaali ile irtibatının hiç kesilmediğini ve ilçeden ayrı kaldığı dönemlerde de ilçeye ilgisinin hiç eksilmediğini ifade eden İngenç, Kocaali için hazırladığı projeler ile ilgili de bilgi verdi. Kocaali’de Ahmet Acar tarafından başlatılan projeleri tamamladıktan sonra acil önceliği olan alanlara yöneleceklerini söyleyen İngenç, toplumun her kesimine hitap edecek projeler ortaya koymak istediklerini söyledi.

Vahşet son bulmalı

Kent merkezinde Cuma günü düzenlenen Filistin için özgürlük yürüyüşüne de katılan İngenç, İsrail’in tüm dünyanın gözü önünde insanlık suçu işlediğini ifade ederek, “Tüm dünyanın gözü önünde, aralarında çocuk, yaşlı, kadın ve hatta hastaların bulunduğu bir vahşet yaşanıyor. Buradaki vahşete sessiz kalmak da suça ortak olmakla eşdeğer. Sakarya’dan başlayan bu tepkinin tüm dünyada vicdan sahiplerini harekete geçirmesini ve vahşetin sonlandırılmasında önemli bir adım olacaktır” dedi.

İlgi gördük

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen temayül yoklamasının da kendisi açısından oldukça iyi geçtiğini söyleyen İngenç, oy kullanmak amacıyla gelen partililerin kendisi hakkında olumlu oy kullandığına inandığını söyledi. İngenç, “Oy kullanmak için Serdivan Spor Salonu’na gelen partililerimiz bizi tanıyor. Oy kullanırken de bizi tercih edenlerin sayısının az olmadığını biliyoruz. Sonucun partimiz ve Kocaali’miz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

İngenç, Filistin’deki vahşetin son bulması gerektiğini söyledi.
Aday Adayı İngenç, temayülün kendisi açısından oldukça iyi geçtiğini söyledi.