Siyaset

İngenç sahaya indi

İngenç sahaya indi

Ak Parti’den Kocaali Belediye Başkanlığı için aday adaylık başvurusunda bulunan Sinan İngenç haftayı ziyaretlerle geçirdi. Kocaali Muhtarlar Derneği, Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Şoförler Odası’nı ziyaret eden İngenç, geri kalan zamanlarını da gençlik ve esnaf ziyaretlerine ayırdı.

Dolu dolu geçti

Geçtiğimiz hafta Ak Parti’den Kocaali Belediye Başkan Aday Adayı olan Sinan İngenç, saha çalışmalarına başladı. Kocaali Muhtarlar Derneği’ne ziyarette bulunan Aday Adayı İngenç, burada Dernek Başkanı Bilal Hazar ile sohbet etti. Kocaali için projeleri olduğunu ve genç, dinamik bir anlayışla Kocaali’nin vizyonunu değiştirmek istediklerini söyleyen Sinan İngenç, muhtarların da kendileri için önemli bir paydaş olacağını, muhtarlardan bağımsız bir yerel yönetimin mümkün olmadığını söyledi.

Oda ziyaretleri

Daha sonra Kocaali Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Yılmaz ve Kocaali Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Zeki Sargın ile bir araya gelen Sinan İngenç, “Bir ilçenin gelişmişliği esnafı ile ölçülür. Esnaflarımızın daha çok kazandığı, daha iyi şartlarda daha hizmet alanı bulduğu bir Kocaali hayal ediyoruz. Hep birlikte bunu başaracağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Halkı gezdi

Sivil toplum kuruluşu ziyaretleri sonrasında ilçede gençlerle bir araya gelen Sinan İngenç, Kocaali’nin öncelikle gençlerini ilçede tutacak imkanlara kavuşması gerektiğini, bunun yolunun da vizyoner girişimlerden geçtiğini söyledi. Esnaf ziyaretlerinde de bulunan Sinan İngenç, bundan sonraki süreçte çok daha fazla sahada yer alacaklarını ve projelerini vatandaşlar ile paylaşacaklarını söyledi.

Aday Adayı İngenç, gençlerle bir araya geldi ve sohbet etti.
Sinan İngenç, Ali Yılmaz ve Zeki Sargın ile görüş alışverişinde bulundu.