Karasu

İkinci yüzyıla mektup yazdılar

İkinci yüzyıla mektup yazdılar

Cumhuriyet’in 100. Yılı kutlamaları kapsamında Karasu İmamhatip Ortaokulu’nda şiir kompozisyon ve resim yarışmaları yapıldı. Okul Müdürü Şeref Çiftci, “Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına mektup yazarak bir kutu içerisinde bu mektupları Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim ettik” dedi.

Panoda sergilendi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Karasu İmamhatip Ortaokulu’nda şiir kompozisyon ve resim yarışmaları yapıldı. Yarışmalarda birinci, ikinci ve üçüncü olanların resimleri, şiirleri ve kompozisyonları okul panosunda sergilendi. Akabinde Cumhuriyet’in ikinci yüzyılına mektup yazıldı. Ardından sınıflar arası yapılan futbol turnuvası izleyicileri hayran bıraktı. Okul Müdürü Çiftci, “Cumhuriyetimizin 100 yılı kutlu olsun” dedi.

Teslim edildi

Açıklamada bulunan Karasu İmamhatip Ortaokulu Müdürü Şeref Çiftci, “Cumhuriyetimizin 100. Yılı okulumuzda coşkuyla kutlandı. Birden fazla etkinlik düzenledik Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına mektup yazarak bir kutu içerisinde bu mektupları Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim ettik. Sınıflar arası düzenlediğimiz futbol turnuvasında öğrencilerimiz eğlenirken izleyiciler tezahürat yaptı” şeklinde konuştu.