Karasu

Gururlandıran etkinlikler

Gururlandıran etkinlikler

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Karasu Anadolu Lisesi’nde Atatürk’ün fotoğraflarıyla Atatürk Portresi yapıldı. Yapılan Atatürk Portresinin yanı sıra birçok etkinlik düzenlendi.

Müsabaka düzenlendi

Karasu Anadolu Lisesi’nde Cumhuriyet’in 100. Yılı kutlama etkinlikleri kapsamında Atatürk’ün fotoğraflarıyla Atatürk Portresi yapıldı. Yapılan Atatürk Portresinin Cumhuriyetin izindeyiz, 100. Yıl hatıra köşesi, Türkiye Haritası, pano hazırlanması, masa tenisi ile futbol müsabakalarının düzenlenmesi gibi birçok etkinlik düzenlendi. Okul Müdürü Ali İhsan Kılınç, “Cumhuriyetimizin 100. yılı okulumuz öğretmen ve öğrencileri tarafından büyük bir coşkuyla kutlandı” şeklinde konuştu.

Katılım sağlandı

Açıklamasına devam eden Kılınç, “Okulumuzun her tarafı bayraklarla süslendi.  27 Ekim Cuma günü okulumuz konferans salonunda büyük bir gösteri yapıldı.  Okulumuz öğrencileri tarafından okulumuzun bahçesinde 100. yıl Ay-Yıldız yazısı oluşturuldu. Ayrıca 28 Ekim cumartesi günü 42 öğrenci 4 öğretmenle İstanbul Turkcell Platinium Sahnesi’nde sergilenen 1923 Cumhuriyet Müzikaline katılım sağlandı. Yılın anlam ve önemi ile ilgili okulumuzda yoğun bir Cumhuriyet Coşkusu oluşturuldu” ifadelerini kullandı.

 

İstanbul Turkcell Platinium Sahnesi’nde sergilenen 1923 Cumhuriyet Müzikaline katılım sağlandı.
Öğrenciler tarafından pano hazırlandı.
Masa tenisi müsabakaları düzenlendi.
Futbol müsabakaları düzenlendi.