Karasu

Her zevke uygun

Karasu sahilinin önemli uğrak yerlerinden Gece Pazarı’nda hizmet veren seramik dükkanında her zevke ve bütçeye uygun ürünler bulunuyor. Kaliteli seramik tabakları 30 liraya, banyo sonrası kokuları ise 150 liraya almak mümkün.
Pazar açıldı
Karasu Gece Pazarı, kurban bayramı öncesinde faaliyete girdi. Pazar’ın en ilgi çeken stantları arasında ise Nuriye Bozkurt tarafından açılan seramik tezgahı yer alıyor. Tanınmış markaların ihraç fazlası ürünlerini Karasululara sunduklarının söyleyen Nuriye Bozkurt, “Seramik tabaklarımız büyük ilgi görüyor. Gerek kaliteleri gerekse desenleri ile her zevke uygun ürünlerimiz Karasulular tarafından beğeniliyor. Tabaklarımız 30 lira ile 150 lira arasında fiyatlanıyor” diye konuştu.
Koku ve süsler
Banyo sonrası kullanılan vücut spreylerinin de ilgi gördüğünü söyleyen Bozkurt, “Duş sonrası spreylerimiz hem bakım için hem de güzel koku sevenler için vazgeçilmez durumda. Spreylerimizi alanlar birden fazla alıyor ve devamının olup olmadığını soruyor. Bizim stoklarımız yeterli. İstenilen ürünlerin devamları var” şeklinde konuştu. Seramik süslerin de beğeni ile karşılandığını söyleyen Bozkurt, “Tüm misafirlerimizi standımıza bekliyoruz”  dedi.

Nuriye Bozkurt, tanınmış markaların ihraç fazlası ürünlerini Gece Pazarı’nda Karasuluların beğenisine sunuyor.