Gündem

Her üründe iddialıyız

Gurmedesin Doğal Ürünler Karasu-Kocaali yolu üzerinde (Ankara Caddesi’nde) hizmete girdi. Özellikle çocuk tarhanası, çocuk kuskusu gibi bebek ürünlerinin çok tercih edildiğini söyleyen İşletme Sahibi Taner Bahadır, “Her ürünümüzde iddialıyız. Ancak bebek ürünleri özel ilgi görüyor” dedi.

 

“ORGANİK” DEMELERİ

Tamamı doğal ve organik ürünler sattıklarını dile getiren Gurmedesin Doğal Ürünler İşletmecisi Taner Bahadır, “Organik kelimesi herkesin dilinde. Ancak sertifika ile tescil edilmemiş olan ürünlerin organik kelimesini kullanması suç içeriyor. Bizim ürünlerimizin tamamında organik üretim sertifikası mevcut. Sattığımız her üründen eminiz. Her birinin arkasında devlet güvencesi var” dedi.

 

BEBEK TARHANASI

Gurmedesin Doğal Ürünler raflarındaki her mamulün ilgi gördüğünü ancak bebek ürünlerinin ayrıca ilgi gördüğünü söyleyen Taner Bahadır, “Bebek tarhanasının tuz ve baharat oranı büyükler için üretilenden farklı. Yine tuz oranı da bebeklere göre ayarlanıyor. Yine bebek muhallebisi ve bebek kuskusu da aynı özenle yapılıyor. İçine katılan tüm diğer ürünler de organik içeriğe sahip” dedi.