Karasu

Her Cuma yüzde elli indirim

 

 

Karasu Çiğköftem’den Cuma günlerine özel kampanya. İşyeri sahiplerinden Doğan Topuz, “Her Cuma müşterilerimize özel yüzde elli indirimimiz var” diye konuştu.

 

UYGUN FİYAT

Ürün yelpazelerinin genişliğinden bahseden işletmeci Doğan Topuz, “Müşterilerimiz yaprak sarmadan sufleye, içli köfteden falafele kadar birçok ürünü tezgahlarımızda bulabilir” diye konuştu. Topuz, “Yemeksepeti üzerinden paket servisimiz de mevcut. Verilen siparişlerimizi en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Uygun fiyatlarımızdan dolayı öğrencilerimizin de büyük ilgisiyle karşılaşıyoruz. Gerek fiyat kaynaklı gerekse lezzet kaynaklı Karasu’da öncü olmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

VEGAN İÇLİ KÖFTE

Üç çeşit özel sosumuzla çiğ köftede lezzet oranını arttırıyoruz” diyen Topuz, “Karasu Çiğköftem olarak vegan müşterilerimizi de düşündük ve onlara özel vegan çiğ köftemizi de müşterilerimizin beğenisine sunduk” dedi. Topuz, “Standart çiğ köfte dürümümüzün fiyatı 15 TL, Porsiyon fiyatlarımız ise 32 TL’den başlamakta. Klasik falafel dürüm 20 TL, zeytinyağlı yaprak sarmasının porsiyonu ise 16 TL’den başlamakta. Boşnak böreği çeşitlerimizi ise 20 TL’den müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz” dedi.

 

LEZZET ŞÖLENİ

Karasu Çiğköftem İşletme ortağı Semih Zorbozan, “Sütlü tatlı çeşitlerimizle de bizi tercih eden müşterilerimize doyumsuz lezzet şöleni yaşatıyoruz” ifadelerini kullandı. Zorbozan, “Çiğ köftede işletmemiz bir marka olmaya aday. Bizi tercih eden müşterilerimiz geniş ürün yelpazemizden birinin tadına mutlaka bakıp, fazlasıyla memnun kalacaktır. Doritoslu dürüm ve taco dürüm severleri Karasu Çiğköftem’e bekliyoruz” şeklinde konuştu. (HABER: Sündüz Andoğlu)