KarasuSağlık

Hemşireler günü kutlandı

Hemşireler günü kutlandı

Hemşireler haftası nedeniyle Karasu Devlet Hastanesi yemekhanesinde yönetim tarafından program düzenlendi. Açıklamada bulunan Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Oğuzhan Bodur, “Tüm hemşirelerimizin hemşireler gününü kutluyorum” dedi.

Yöneticilerle birlikte kutlandı

Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Oğuzhan Bodur, Başhekim Yardımcısı Uzman Doktor Kübra Kaplanoğlu, İdari ve Mali İşler Müdürü Hasan Yılmaz, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Müge Yıldız, Müdür yardımcısı Abdullah Filizfidanoğlu, Hastane Yöneticileri, doktorlar, sağlık çalışanları ve hastanede görevli hemşireler ile birlikte Karasu Devlet Hastanesi yemekhanesinde hemşireler haftası dolayısıyla program düzenlendi.

Fedakarlıkla çalıştılar

Hemşireler hastası nedeniyle düzenlenen programda açıklamada bulunan Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Oğuzhan Bodur, “Büyük bir fedakarlıkla çalışan, sağlıklı yaşama gönül veren ve sağlık sektörünün en önemli dişlilerinden olan tüm hemşirelerimizin hemşireler gününü ve hemşireler haftasını kutluyorum” dedi. Gerçekleşen programda Bodur’un yaptığı konuşmanın ardından pasta kesildi.

 

Bodur, “Tüm hemşirelerimizin hemşireler gününü kutluyorum” dedi.
Karasu Devlet Hastanesi’nde hemşireler hastası dolayısıyla program düzenlendi.