Karasu

Helvacı’dan Üçoluk’a ziyaret

 

Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı ve Karasu Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Özer Püskül, Karasu Üçoluk Mahallesi’ni ziyaret etti. Yapılan yardımları yerinde incelemek amacıyla aileleri ziyaret eden Helvacı ve Püskül, vatandaşların taleplerine de kulak verdi.

 

AİLELER ZİYARET EDİLDİ

Karasu’nun tüm mahallelerini tek tek ziyaret ederek sorunları yerinde inceleyen Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı ve Karasu Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Özer Püskül, Karasu Üçoluk Mahallesi Muhtarı Erdal Kılıç ve mahalle sakinlerini ziyaret etti. Karasu Sosyal Yardımlaşma Vakfı’ndan hizmet alan aileleri de ziyaret eden Helvacı ve Püskül vatandaşların taleplerine kulak vermeyi de ihmal etmedi.

ŞİKAYETLERE KULAK VERDİ

Kaymakam Helvacı’yı mahallelerinde ağırlamanın sevincini yaşadıklarını belirten Muhtar Kılıç, “Mahalle sakinlerimiz ile uzun süre sohbet eden Kaymakamımız, vatandaşların şikayetlerini de tek tek dinledi. Her zaman bizlerin yanında olan ve sorunlarımıza destek veren Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı ve Karasu Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Özer Püskül’e mahallem adına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.