KarasuSağlık

Hastaneye beş doktor atandı

Hekim kadrosunu her geçen gün güçlendiren Karasu Devlet Hastanesi’ne beş yeni hekim ataması yapıldı. İç hastalıkları, nöroloji, diş hekimi ile kadın hastalıkları ve doğum uzmanından oluşan beş doktor hasta kabulüne başladı.

Beş uzman

Karasu Devlet Hastanesi’nde beş yeni hekimin ataması yakın zamanda gerçekleşmişti. İç hastalıkları, nöroloji, diş hekimi ile kadın hastalıkları ve doğum uzmanından oluşan beş doktor geçtiğimiz hafta hasa kabulüne başladı. İç hastalıkları uzmanları Esra Bora ve İsmail Akca, nöroloji uzmanı Sunay Ayalp, kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Op. Dr. Name Berfu Aktan ve diş hekimi Kübra Bozkurt bundan sonra Karasu Devlet Hastanesi bünyesinde görev yapacak.

Hangi günler çalışacaklar

Karasu Devlet Hastanesi’nden yapılan yazılı bilgilendirmede, “Hasta kabulüne başlayan Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op .Dr. Name Berfu Aktan ve İç Hastalıkları Uzmanlarımız Uzm. Dr. İsmail Akca ve Uzm. Dr. Esra Bora hafta içi her gün poliklinik hizmeti verecek olup, Nöroloji Uzmanımız Uzm. Dr. Sunay Ayalp ise cuma günleri hariç diğer günler poliklinik hizmeti verecektir. Uzm. Dr. Sunay Ayalp cuma günleri EMG çekimleri yapması planlanmaktadır. Diş Hekimi Kübra Bozkurt ise haftanın 5 günü poliklinik hizmeti vereceklerdir” denildi

Daha da güçleniyoruz

Karasu Devlet Hastanesi’nin kadrosunun güçlenmesi sayesinde ilçe halkına daha iyi hizmet verileceğini dile getiren Hastane Başhekimi Op. Dr. Celalettin Akyol, göreve yeni başlayan hekimlere başarılar diledi. “Gölge halkına daha iyi hizmet vermek adına hastanemiz bünyesinde göreve başlayan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” diyen Akyol, Karasu’da daha kaliteli sağlık hizmeti verilmesini amacına yönelik çalışmalarının sürdüğünü ifade etti.