Hasret kalınan görüntüler

 

Pandemi nedeniyle gerçekleştirilmeyen kalabalık bayramlaşma programı hasreti bu yıl son buldu. İlçe protokolünü ve Karasu halkını bir araya getiren bayramlaşma programında hasret giderildi.

 

Pandemi nedeniyle gerçekleştirilmeyen kalabalık bayramlaşma hasreti bu yıl son buldu. Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı, Belediye Başkanı İshak Sarı ile siyasi parti temsilcileri, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, sivil toplum örgütleri, Karasu mahalle muhtarları ve halkın katılımıyla Başbuğ Alparslan Türkeş Parkı’nda toplu bayramlaşma yapıldı. Toplu bayramlaşmada konuşma yapan Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı, “Bir sürü yerde bayram kutlamalarına katıldım ama en yoğun katılımı Karasu’da gördüm. Bu geleneği yaşatan Karasu halkına teşekkür ediyorum. Tüm Karasu halkının bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ise, “Bayramlar küslerin barıştığı, kaynaşmanın, kenetlenmenin ve bir arada bulunmanın yeniden toplum olmamızın ruhunun idrak edildiği bir temeldir. Karasu’da bayramlar her zaman başkadır” ifadelerini kullandı. Organizasyonda Karasu Belediyesi çalışanları, ilçe protokolünün bayramını kutladı. Kaymakam Helvacı ve Başkan Sarı, Başbuğ Alparslan Türkeş Parkı’nda bulunan çocuklarla da yakından ilgilenerek bayramını kutladı. (HABER: Bahar Kaya)