Karasu

Kolluk kuvvetleriyle bayramlaşma

 

Ramazan Bayramı nedeniyle Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve beraberindeki heyet, ilçenin güvenliği için 7/24 sahada olan Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı ve Sahil Güvenlik ekiplerini ziyaret ederek bayramını kutladı.

 

İLK DURAK EMNİYET

Başbuğ Alparslan Türkeş Parkı’ndaki toplu bayramlaşma sonrası Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve beraberindeki heyet, ilçenin güvenlik ekiplerini ziyaret ederek Ramazan Bayramı’nı kutladı. Kaymakam Helvacı ve Başkan Sarı’nın ilk durağı Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü oldu. Kaymakam Helvacı ve beraberindeki heyeti Emniyet Müdür Vekili Cevdet Elyıldırım ve emniyet personeli karşıladı. Kaymakam Helvacı ve Başkan Sarı, Emniyet Teşkilatı personelleri ile tek tek görüşerek bayramlarını kutladı. Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaretinden sonra Kaymakam Helvacı ve beraberindeki heyet İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti.

 

PERSONELİN BAYRAMI KUTLANDI

İlçe protokolünü, Jandarma Komutanı Üsteğmen Hasan Alataş ve jandarma personelleri karşıladı. Kaymakam Helvacı ve Başkan Sarı, Jandarma personellerinin tek tek bayramını kutladı. Son olarak Kaymakam Helvacı ve beraberindeki heyet Karasu Sahil Güvenlik ve Emniyet Timi Komutanlığı’nı ziyaret etti. Kaymakam Helvacı, Sahil Güvenlik Astsubayı Kıdemli Çavuş Yasin Ölüç ve sahil güvenlik personellerinin Ramazan Bayramı’nı kutladı. Dr. Helvacı, Ölüç’ten personel ve işleyiş hakkında da bilgi aldıktan sonra ziyaretini sonlandırdı. (HABER: Bahar Kaya)