KarasuSiyaset

Ülkenin bizden başka dostu yok

 

CHP Karasu İlçe Teşkilatı’nda geniş katılımla bayramlaşma programı düzenlendi. İlçe Başkanı Aykut Süt’ü, Saadet Partisi Karasu İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun, Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk ve yönetimi de ziyaret ederek bayram tebriklerini iletti. Süt, “Bir bütün olarak, kenetlenerek ayağa kalkmak zorundayız. Çünkü ülkemizin bizden başka dostu yok” dedi.

 

ÖZÜNE UYGUN BAYRAMLAR

Saadet Partisi Karasu İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun, Gelecek Partisi Karasu İlçe Başkanı Salim Direk ve yönetimi, CHP Karasu eski İlçe Başkanı Nurhan Aydın, Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu ve muhtarlar, CHP Karasu İlçe Teşkilat binasını ziyaret ederek İlçe Başkanı Aykut Süt ve yönetiminin bayramını kutladı. Başkan Süt, “Bugün milli birlik ve beraberliğimizin en önemli günlerinden biri. Son zamanlarda bayramlarımız özünden biraz uzaklaştı. Toplumumuzu bir araya getiren, insanları kaynaştıran, küslükleri barıştıran bugünler, devletin devamı noktasında çok önemli günler. Bundan sonraki bayramlar daha bayram havasında ve özüne uygun kutlanır inşallah. Bir bütün olarak, kenetlenerek ayağa kalkmak zorundayız. Çünkü ülkemizin bizden başka dostu yok” ifadelerini kullandı.

 

UMUTLU BAYRAMLAR OLSUN

CHP bayramlaşma programında konuşma yapan Saadet Partisi İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun, “Bayram Arifesi 1 Mayıs’tı. İşçilerin emeklerinin hakkını alabileceği, çiftçinin, memurun, emeklinin hakkıyla emeğinin karşılığını alabileceği daha huzurlu, çocukların eşit olarak bayram tadını yaşayabileceği nice mutlu ve umutlu bayramlar görmeyi tüm kalbimle diliyorum” dedi. Gelecek Partisi İlçe Başkanı Salim Direk ise, “Farklı siyasi düşüncelerde de olsak yan yanayız. İnşallah insanlar siyasi olgulardan kurtulur. İnşallah bu bayramlar insanların tamamen birbiriyle kaynaşacak bir ortam olmasına vesile olur” ifadelerini kullandı. (HABER: Bahar Kaya)