Kara: Bizim düsturumuz belli

 

MHP Karasu İlçe Teşkilatı Ramazan Bayramı’nın ilk günü parti binasında bayramlaşma programı düzenledi. MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Bizim düsturumuz Lider’in çizmiş olduğu yolda Başbuğ’un göstermiş olduğu istikamette yine Başbuğ Atatürk’ün kurmuş olduğu milliyetçiliği ilelebet var etmek” dedi.

 

YOĞUN KATILIM

Ramazan Bayramı’nın ilk günü MHP Karasu İlçe Teşkilatı, parti binasında bayramlaşma programı düzenlendi. Programa 27. Dönem milletvekili adayı Tolgahan Öksüz, bir önceki dönem Belediye Başkan aday adayı Melih Erol, Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Kadir Şentürk, Karasu Türk Eğitim Sen Temsilcisi Ahmet Dursun, Türk Büro Sen Karasu Temsilcisi Turan Yüzücü, Karasu Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Hocaoğlu, MHP Karasu eski İlçe Başkanı Cevdet Kenan Karabulut, eski İl Genel Meclis Üyesi Hasan Filizfidanoğlu, Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu, Ak Parti Kurucu İlçe Başkanı Tuna Eren, İl Disiplin Kurulu Başkanı Recep Ali Küçük, Belediye meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

RANT İLİŞKİSİ YOK

Bayramlaşma programında konuşma yapan İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Burası herhangi bir rantın olmadığı ve olmayacağı bir yapı. Bu yapı var olduğu sürece böyle kalmaya devam edecek. Buradaki düsturumuz Lider’in çizmiş olduğu yolda, Başbuğ’un göstermiş olduğu istikamette, yine Başbuğ Atatürk’ün kurmuş olduğu milliyetçiliği ilelebet var etmek. ‘Ne mutlu Türküm diyene’ mantığı ile ilerleyen ve bu topraklarda yaşamaktan onur, gurur duyan Türk – İslam felsefesini benimsemiş ve dokuz ışık tarafından aydınlatılmayı şeref adleden insanların oluşturduğu bir topluluk. Bu toplulukta bir çıkar, bir rant ilişkisi yok. Biz birlikteliğimiz çıkarsızlığa ve vatan sevgisine, Türk – İslam ülküsüne borçluyuz. İlçe teşkilatımıza gelen herkesten Allah razı olsun” ifadelerini kullandı. (HABER: Bahar Kaya)