KarasuMagazin

Hangisi Karısı Karasu’da

 

Hangisi Karısı adlı tiyatro oyunu Sosyal Gelişim Merkezi’nde, 22 Ağustos’ta Karasu’daki tiyatro severler ile buluşacak. Organizatör Nuray Salman öncülüğünde Karasu’da sahne alacak komedi oyunu, kahkaha tufanı estirecek.

 

22 AĞUSTOS’TA

Hangisi Karısı adlı tiyatro oyunu Sosyal Gelişim Merkezi’nde, 22 Ağustos’ta Karasu’daki tiyatro severler ile buluşacak. Tiyatro oyunu ile ilgili bilgi veren Organizatör Nuray Salman, “Oyunun özeti, John Smith Londra’da bir taksi şoförüdür. John’un birbirinden farklı iki hayatı, Londra’nın farklı bölgelerinde iki evi vardır ve de resmi olarak evli olduğu iki eşi. Mary ve Barbara. Çok sıkı bir zaman programı yaparak iki evliliğini de hiç şüphe çekmeden devam ettiren John, bir akşam yaşlı bir kadını hırsızlardan kurtarmak isterken gözünü hastanede açar. Hırsızlık olayını araştıran dedektiflerin sorularıyla John’un bütün düzeni bozulmak üzeredir. Üst kat komşusu Stanly’den yardım ister ancak Stanly yardım etmekten çok işleri daha da karıştıracaktır. Barbara’nın yeni komşusu Bobby’nin de dahil olmasıyla olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır” dedi.

 

KOMEDİ OYUNU

İki perdelik komedi oyunun Karasu’da kahkaha tufanı estireceğini belirten Nuray Salman, “Oyunun yazarı Ray Cooney, yönetmeni ise İrfan Kangı. Oyuncular ise, Zeynep Beşerler, Selen Soyder, Gürhan Altundaşar, Ömür Özdemir, Göktuğ Derici, Giray Mert Özdenoğlu ve Şahin Öztürk gibi güçlü ve başarılı isimler” dedi. “Oyunumuz 22 Ağustos Pazartesi günü sahne alacak” diyen Salman, “20.30’da tüm tiyatro severleri Sosyal Gelişim Merkezi Tiyatro Salonu’na bekliyoruz. Bilet temin etmek isteyenler ise Cafe De La Mösyö ve Kır Optik’ten alabilir” ifadelerini kullandı. Daha öncede Karasuluları tiyatro ile buluşturan Nuray Salman, bu etkinliklerin devam edeceğini de sözlerine ekledi.