Siyaset

Halkımızın yanındayız

 

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ve beraberindeki heyet Tepetarla Mahallesi’ni ziyaret etti. Yavuzyiğit, “Ak Parti olarak her zaman halkımızın yanındayız” dedi.

 

İSTİŞAREDE BULUNULDU

Ak Parti Karasu İlçe Teşkilatı Tepetarla Mahallesi’ni ziyarette bulundu. Başkan Yavuzyiğit ve beraberindeki heyet, çiftçiler ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Mahalle Başkanı Alaattin Coşkun ve Mahalle Muhtarı Hasan Tabiloğlu ile istişarelerde bulunan Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ilçe teşkilatı olarak mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam edeceklerini açıkladı. Yavuzyiğit, “Ak Parti İlçe Teşkilatı olarak ziyaretlerimiz devam ederken, gençlik kollarımız ve kadın kollarımız da ziyaretlerine ve üye çalışmaları aralıksız devam ediyor” diye konuştu.

HALKIMIZIN YANINDAYIZ

Başkan Hasan Yavuzyiğit, “Ak Parti olarak her zaman halkımızın yanında oluyor ve ziyaretlerimizle vatandaşlarımızın sorunlarını da dinlemiş oluyoruz. Bunun neticesinde ise elimizden ne geliyorsa halkımızın her daim yanında oluyoruz” dedi. Mahalle Başkanı Alaattin Coşkun ve Mahalle Muhtarı Hasan Tabiloğlu ise mahallelerine gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir