Karasu

Halisane niyetle yola çıktık

 

Geçtiğimiz pazartesi günü adaylığını açıklayan ve beklediğinin üstünde destek gördüğünü belirten Hüseyin Can, çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. “Halisane niyetle yola çıktık” diyen Can, “Bu seçimin rengi değil diğer adayların dengiyiz” ifadelerini kullandı.

 

ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’na aday olduğunu açıklayan Hüseyin Can, sahaya inerek çalışmalarını hızlandırdı. Başkan Adayı Hüseyin Can, “Karasu’da 1776 esnaf kardeşimiz oy kullanma hakkına sahip. Bundan önceki seçimlerde de bu sayı 1500’ün üstündeydi. Ancak en çok oy kullanılan dönemde bile oy kullanmayan kişilerin sayısı en çok oy alan kişinin aldığı oydan fazladır. Yani seçimi aslında mevcut başkan değil seçime gelmeyenler belirlemiş oluyor” şeklinde konuştu.

 

SONUÇ FARKLI OLACAK

Bu seçimde de pek çok esnaf kardeşimizin seçime gelmeyeceğini ve odaları ile aralarındaki soğukluğu sandığa gitmeyerek göstereceklerini gördüm” diyen Can, “Sadece sandığa gelmeyen esnafımız odası ile barışsa bile seçimin sonucu çok farklı olacaktır. Biz halisane niyetle yola çıktık. Bu seçimin rengi değil diğer adayların dengiyiz. Seçim sürecini centilmence götürüp alnımızın akı ile sandığa gitmeyi ve en hayırlı sonucu almayı hedefliyoruz” dedi.