Hak etmeyen yardım alamayacak

 

Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı Türker Tetik ve yönetim kurulu başkanlığında Karasu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti belirlendi. Vakıf mütevelli heyet üyeliğine getirilen Ali Çakmak ve Osman Şahin, Karasuluların hakkını koruyacaklarını hak etmeyen kimseye yardım verilmeyeceğini belirtti.

 

HEYET BELİRLENDİ

Pazartesi günü Karasu Sosyal Gelişim Merkezi’nde düzenlenen toplantı ile Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı Türker Tetik başkanlığında Karasu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti oy birliğiyle belirlendi. 24 mahalle muhtarının oy birliği ile belirlenen seçim sonrası Manavpınarı Mahalle Muhtarı Ali Çakmak yeniden seçilirken Resüller Mahalle Muhtarı Yusuf Sağır’ın yerine Yenidoğan Mahalle Muhtarı Osman Şahin 2020 – 2021yılında vakıf mütevelli heyet üyeliğine getirildi.

HAKSIZLIĞA İZİN YOK

Mütevelli heyetinde görev alacak Osman Şahin’i ve Ali Çakmak’ı tebrik eden Muhtarlar Dernek Başkanı Türker Tetik, “Seçimimiz herkese hayırlı olsun. Seçilen muhtarların adaletli davranacağına inanıyorum. Değerli muhtarlarımıza yeni görevlerinde başarılar dileriz” dedi. Görev yaptığı süre boyunca asla haksızlığa izin vermeyeceğini belirten Şahin, “Fakirin hakkını en iyi şekilde koruyacağıma söz veriyorum. Hiç kimse hak etmediği yardımı alamayacak. Daima Karasulu vatandaşlarımızın hakkını vakıfta koruyacağız. Her zaman ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olacağız” şeklinde açıklamada bulundu. Gülcan Elmalı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.