Spor

Güzel günler göreceğiz

 

Karasuspor Başkanı Yüksel Mazlum ile Spor Yazarı Ahmet Şen, spor sezonunu değerlendirdi. Mazlum, “Karasuspor olarak bu sezon Bölgesel Amatör Lige renk ve kalite getirdiğimize inanıyorum” diye konuştu.

 

Asla vazgeçmeyeceğiz

Spor Muhabiri Ahmet Şen ve Karasuspor Başkanı Yüksel Mazlum spor sezonunu değerlendirdi. Önemli açıklamalarda bulunan Mazlum, “Bu sezon Bölgesel Amatör Lige renk ve kalite getirdiğimize inanıyorum. Bilindiği gibi rakiplerimizin bütçesi bizim bütçemizin on kat daha üstünde olmasına rağmen oynadığımız futbol taraflı tarafsız herkesin takdirini kazandı. Biz Karasuspor olarak kısıtlı bütçemiz olmasına rağmen, kendi öz kaynaklarımız ve genç futbolcularımız ile mücadele ettik. Bundan sonrada aynı şekilde alt yapıdan gelen futbolcularımız ile devam edeceğiz. Futbol okulumuz tüm hızıyla aralıksız çalışmalarına devam etmekte. Futbol okulumuzda iki değerli antrenörümüz Ersin Türker ve Zeki Nalçacıoğlu ile geleceğin futbol yıldızlarını yetiştireceğimize inancım sonsuz” dedi.

ŞÜPHESİZ Kİ BAŞARACAĞIZ

Koronavirüs salgını nedeni ile sporcuların futboldan uzak kaldığını belirten Mazlum, “Geçtiğimiz sezonda 15-16-17 yaş gurupları ile oynadık çok da başarılı olduk. Maalesef pandemi nedeni ile bu kardeşlerimiz futboldan uzak kaldılar. Ancak hiçbiri sahalardan kopmayarak yeniden aramıza katıldılar. Karasuspor olarak her zaman Sakarya futbolunda kaliteli işlere imza atmak istiyoruz. Yeni sezonda yine gençlerimiz ile lige devam edeceğiz. Başarılı olacağımızdan hiç şüphem yok ve bu inançla çok değil üç yılda adımızı ve Karasu’muzu daha üst liglerde göreceğiz. Özünden ayrılmadan kendi kendine yeten kendi öz evlatları ile yoluna devam eden Karasuspor olacağız. Çünkü gerek Karasu gerek ise Karasusporumuz Sakarya’da bir markadır. Asla kalitemizden ve markamızdan ödün vermeden yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.